Atrakcje Jastrzębia Góra - Na niepogodę

Dom Whisky - atrakcja dla dorosłych »

Dom Whisky to ciekawa atrakcja turystyczna skierowana do osób dorosłych. Można poznać tu proces produkcji whisky i spróbować różnych jej gatunków. więcej »

  • ul. Droga Rybacka 60, Jastrzębia Góra
  • 691 380 000

Władysławowo »

Władysławowo popularny wśród turystów kurort, położony nad Bałtykiem między Przylądkiem Rozewie a Mierzeją Helską. więcej »

Półwysep Helski »

Półwysep Helski - wąską, długa na 34 kilometry mierzeja utworzona przez płynący od wschodu wzdłuż wybrzeża prąd morski niosący piasek z dna - stanowi wyjątkową osobliwość w polskim krajobrazie. więcej »

Gdańsk »

Obecnie miasto stanowi główny port Polski, a wraz z Sopotem, Gdynią i kilkoma mniejszymi miejscowościami, tworzy jedną z aglomeracji. więcej »

Gdynia »

Gdynia jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, wchodzi w skład aglomeracji trójmiejskiej i pełni funkcję ważnego portu na wybrzeżu Bałtyku. więcej »

Sopot »

Sopot ma niewiele ponad 100 lat, jednak jego architektura, dorobek kulturalny i klimat sprawiają, że przybywający tam ludzie przenoszą się w czasie. więcej »

Puck »

Miasto nie należy do wielkich, jednak ze względu na swoje położenie stanowi ważny punkt turystyczny na polskim wybrzeżu. więcej »

Wizyt: 4 566 678, Dziś: 1 222, Osób online: 11

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem