ul. Polna 1, Jastrzębia Góra

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA

58 674 95 8258 674 96 55

WYGODNE NOCLEGI Z WYŻYWIENIEM W JASTRZĘBIEJ GÓRZE
Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA to komfortowy, nowoczesny obiekt położony na pięknym, zielonym terenie ok. 300m od morza i 300m od centrum Jastrzębiej Góry. Teren ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony. Dla zapewnienia miłego i czynnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z wielofunkcyjnego boiska, nowego placu zabaw, ogrodowego grilla oraz siłowni. Ponadto do dyspozycji uczestników oddajemy przygotowane sale do prowadzenia zajęć lekcyjnych, klimatyzowaną stołówkę oraz bezpłatny parking.

Wyposażenie pokoi

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3, 4 -osobowe z łazienkami jak również pokoje przechodnie ze wspólnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz sprzęt plażowy. Wszystkie pokoje są ogrzewane, większość posiada balkon.

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA

ul. Polna 1, Jastrzębia Góra

58 674 95 82

58 674 96 55

Wyślij zapytanie

Cennik

01.04 - 30.06.2012r. - 60zł (nocleg z wyżywieniem)

01.07 - 18.08.2012r. - 75zl (nocleg z wyzywieniem)

18.08 - 31.08.2012r. - 70zł (nocleg z wyzywieniem)

01.09 - 31.10.2012r. - 60zł (nocleg  z wyżywieniem)

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra   jest jedną z ciekawszych miejscowości wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Tutaj już od 1920 roku wypoczywały polskie elity zawłaszczając sobie ten klifowy kawałek wybrzeża i sprawiając, że kurort ten stał się najczęściej odwiedzanym zakątkiem nad polskim Bałtykiem.

Obecnie Jastrzębia Góra jest miejscowością typowo letniskową, wyróżnia się swym willowym i wypoczynkowym charakterem. Położona na pięknym, klifowym wybrzeżu, na najdalej na północ wysuniętym skrawku Polski, zachęca do wypoczynku nie tylko latem, ale o każdej porze roku.

Centralnym punktem Jastrzębiej Góry jest Promenada Światowida, która w ciągu lata stanowi najbardziej rozrywkową część miasteczka. Tutaj można nie tylko dobrze zjeść, posłuchać muzyki i zatańczyć, ale także spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych kawiarni, sklepów z pamiątkami i wielu rozrywkowych miejsc, pojawiających się wraz z pierwszą falą gorąca.

Kościół pod wezwaniem Świętego Ignacego Loyoli jest miejscem, w którym w okresie letnim odbywają się koncerty organowe, którym patronuje Krzysztof Penderecki, wielki wielbiciel Jastrzębiej Góry.

Na Przylądku Rozewie znajduje się latarnia morska i rezerwat „Przylądek Rozewie”. Warto wybrać się na szczyt latarni aby podziwiać panoramę okolicy. W latarni morskiej urządzono Muzeum Latarnictwa.

Z Jastrzębiej Góry blisko jest do Władysławowa, Pucka, na Półwysep Helski oraz do Gdańska. Będąc w Jastrzębiej Górze warto również zwiedzić groty w pobliskim Mechowie oraz zamek w Krokowej.© Portal noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych