Dom Wczasów Dziecięcych ZG TPD

  • Dodaj do notesu
  • ul. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 19, Jastrzębia Góra Do plaży 500m
  • od 40zł do 200zł os./doba
  • Wyślij zapytanie

Dom Wczasów Dziecięcych TPD w Jastrzębiej Górze to zrewitalizowany ośrodek wypoczynkowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci położony ok. 500 m od morza.

Na terenie ośrodka znajduje się trawiaste boisko, grill, miejsce na ognisko, stoły do ping ponga, sala telewizyjna oraz bezpłatny parking niestrzeżony dla gości.

Grupom zorganizowanym zapewniamy wyżywienie w cenie. Wśród okolicznych atrakcji znajdziemy piękną plażę, klify, odnowioną Promenadę Światowida, zabytkową latarnię morską w Rozewiu, strusią farmę w Kniewie, skansen w Nadolu, wieżę widokową w Gniewinie.

Filmy

Opis pokoi

Pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami  oraz domki 6-osobowe z własną łazienką przeznaczone dla rodziców i opiekunów z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy szczególnie członków Towarzystwa Przyjaciół Dzieci do skorzystania z tej dodatkowej oferty naszego ośrodka, dedykowanej właśnie Państwu.

x

Dom Wczasów Dziecięcych ZG TPD

ul. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 19, Jastrzębia Góra

Do plaży 500m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 285 / wszystkich: 2400 od 14.08.2018. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 168 od 2018-08-14 .

Wizyt: 4 467 279, Dziś: 121, Osób online: 5

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem