Jastrzębia Góra noclegi
Jarząbek Jastrzębia Góra

Znajdujemy się w Jastrzębiej Górze przy Drodze Rybackiej 8, 600 m od zejścia na plażę.

Nasza najbliższa okolica jest spokojna i cicha (zabudowa pensjonatowa i jednorodzinna) a jednocześnie zapewnia możliwość szybkiego dotarcia (około 8-10 minut spaceru) do centrum miejscowości z jego licznymi atrakcjami i bogatą bazą gastronomiczną.

Na terenie obiektu znajdują się m.in:

Stół do ping-ponga, ławki, stoliki, krzesła, grill (kilka sztuk),mini plac zabaw dla dzieci (piaskownica z zabawkami, bujaki, zjeżdżalnia).

Do dyspozycji jest ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia do wyłącznego użytku naszych gości. (dwie kuchnie gazowe, mikrofalówka, naczynia które można pobrać do pokoi, sztućce)

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe na położonej obok, zamykanej na noc posesji dla wszystkich naszych klientów.

W okresie sezonu letniego (lipiec,sierpień) w bezpośrednim sąsiedztwie można wykupić wyżywienie. (tzw. obiady domowe).

Oferujemy noclegi w pokojach:

Dwuosobowych , trzyosobowych lub czteroosobowych z łazienkami.

Posiadamy również kilka pokoi bez łazienek. Każdy z tego typu pokoi jest wyposażony w umywalkę a łazienki znajdują się w przedpokoju - dwie na pięć pokoi. Pozostałe wyposażenie jest takie jak w pokojach z łazienkami.

Zapłata za pobyt wymagana w dniu przyjazdu.

W każdym z pokoi znajdują się: TV , lodówka, parawan i koc na plażę, czajnik elektryczny ( w pokojach z umywalką czajnik bezprzewodowy na przedpokoju). Na terenie obiektu jest dostęp do internetu Wi-Fi (bez żadnych gwarancji co do jego zasięgu lub przepustowości).


INFORMUJEMY, ŻE DOBA POBYTOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 14:00 A KOŃCZY OSTATNIEGO DNIA POBYTU O GODZ. 10:00
Wyświetleń: dzisiaj: 795 / w tym miesiącu: 2758 / wszystkich: 179699 od 28.06.2011. Wizyty dzisiaj: 26/ wszystkich: 2123 od 2015-05-20 .

© AKCEPT.EU - Jastrzębia Góra nad Morzem Bałtyckim - www.jastrzebiagora.pl