Jastrzębia Góra

84-104 Jastrzębia Góra, ul. Topolowa 34

Rezydencja KASANDRA

PRZESTRONNE POKOJE W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

Jeśli planujesz dobrze wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie do Rezydencji KASANDRA w Jastrzębiej Górze. Willa położona jest w najładniejszej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 350m od morza. Otoczona jest pięknym ogrodem z trawnikami i kwiatami. Połączenie komfortu i miłej atmosfery sprawią, że wczasy i wypoczynek u nas będą samą przyjemnością. Spróbuj a nie zawiedziesz się.

Wyposażenie pokoi

Rezydencja Kasandra oferuje Państwu 2-osobowe, obszerne pokoje. W każdym z nich znajduje się duże, wysokiej jakości, bardzo wygodne łóżko, łazienka, balkon, TV, telefon, sprzęt plażowy i piękny widok.

Cennik

sezon wysoki od 65zł

Lokalizacja

Rezydencja KASANDRA

84-104 Jastrzębia Góra, ul. Topolowa 34

58 77 44 760

601 691 062

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra zlokalizowana jest na stromym klifie, ma dzisiejszą zabudowę, albowiem to miejscowość o niedługiej historii. W centrum, w pobliżu ul. Królewskiej stoją dwie wille pochodzące z lat 20 minionego stulecia - Kaszuba Szymańskiego oraz willa Pawłowicza. Na malowniczą, piaszczystą plażę (kamieniami obwarowano klif) prowadzi ul. Bałtycka, kończąca się stromymi schodkami. Istnieje także łagodniejsze wejście na plażę prowadzące od ul. Droga Rybacka.

Atrakcje w Jastrzębiej Górze

  • Promenada Światowida to jedna z atrakcji turystycznych Jastrzębiej Góry. To tu urlopowicze mogą dobrze zjeść, spędzić dzień z dziećmi, skorzystać z oferty wielu sklepów z pamiątkami, posłuchać muzyki ba, nawet zatańczyć. Przy Promenadzie jest park z fontanną i miejscami do odpoczynku. Promenada Światowida kończy się punktem widokowym oraz zejściem na plażę.
  • Podążając plażą w kierunku wschodnim docieramy do Lisiego Jaru, malowniczego, chociaż lekko ciemnego wąwozu, - niegdyś długi na kilka kilometrów, dzisiaj zostało tylko 300 metrów. Resztę zabrało morze...
  • Należy odwiedzić również kościół p.w. Świętego Ignacego Loyoli. Charakteryzuje się dwiema kondygnacjami. Organizowane są tutaj także liczne koncerty, również organowe.
  • Kolejną atrakcją jest Dom Whisky. To tu poznamy historię produkcji whisky - pełnoletni mogą spróbować przeróżnych gatunków tego bursztynowego napitku.
  • Aktywni wczasowicze mogą skorzystać z wydzielonych ponad 32 kilometrów tras nornic walking w okolicy Jastrzębiej Góry - odznaczają się różnym stopniem trudności.
  • Na wschód od Jastrzębiej Góry, na Przylądku Rozewie znajduje się najstarsza latarnia na polskim wybrzeżu - Latarnia Morska Rozewie i małe muzeum, posiadające w swoich zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności do dzisiejszych czasów.

Jastrzębia Góra jest współcześnie jednym z najczęściej odwiedzanych przez urlopowiczów miejscowości na polskim wybrzeżu. Na dodatek z Jastrzębiej Góry możemy w łatwy sposób dostać się do innych czarujących miejscowości: Białogóry, Karwi, Władysławowa. Jastrzębia Góra noclegi to bogata baza noclegowa: ekskluzywne hotele, luksusowe apartamenty, pokoje, ośrodki wypoczynkowe a także domki w Jastrzębiej Górze.© Portal Jastrzebiagora.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych