Jastrzębia Góra

ul. Rozewska 40/42, Jastrzębia Góra

PRIMAVERA SPA

Primavera... Czuj się zaproszony...

JEDYNY TAKI OBIEKT WYPOCZYNKOWY NAD POLSKIM MORZEM! PARK WODNY O POWIERZCHNI 1000 M KW! WSPANIAŁE CENTRUM SPA&WELLNESS! ANIMACJE 6 DNI W TYGODNIU PRZEZ CAŁY ROK! Primavera Jastrzębia Góra to najbardziej rodzinny obiekt nad polskim morzem. Czeka tu na Ciebie i na Twoje pociechy Park Wodny o powierzchni 1000 m kw, Playland, Mini Przedszkole, Mini ZOO, animacje 6 dni w tygodniu przez cały rok. Dla dzieci Primavera szczyci się swoim zaangażowaniem w zapewnienie atrakcji dzieciom. Nasi animatorzy są najlepsi, jedyni i niepowtarzalni. Mają głowy pełne pomysłów, potrafiący zahipnotyzować nawet najbardziej wymagające dzieci swoimi zabawami, animacjami, grami oraz szalonymi pomysłami. Nasze przedszkole roztacza przytulną i bajkową atmosferę dla najmłodszych gości, a Playland pozwala na rozładowanie pokładów energii starszych dzieci. Oprócz tego, mamy również przestronną salę do animacji, w której dzieci spędzają czas z animatorami podczas zajęć edukacyjno-ruchowych. Starsze dzieci znajdą dla siebie zajęcie w salonie gier, gdzie będą mogli rozwijać swoje umiejętności na symulatorach gier. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego też na terenie obiektu mamy dwa nowoczesne , bezpieczne i niesamowicie kolorowe place zabaw, na których dzieci mogą szaleć do woli. Dużą atrakcją jest nasze mini – zoo, w którym dzieci mają możliwość kontaktu z żywymi zwierzętami, uczą się tego jak powinny się nimi zajmować. Park Wodny Primavera Conference & SPA to Park Wodny o powierzchni 1000 m kwadratowych, z 3 basenami w tym brodzik dla najmłodszych, zjeżdżalnia, rwąca rzeka, przeciwprąd, jacuzzi oraz niesamowita strefa saun – sauna infrared, sauna fińska oraz łaźnia parowa. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie zaplanowaliśmy dla Państwa w naszym Parku Wodnym. SPA & Wellness Naszą wizytówką jest centrum SPA & Wellness z 14 gabinetami zabiegowymi, niespotykanymi rytuałami, wyjątkowymi zabiegami oraz odprężającymi i relaksującymi masażami. Staramy się jak najlepiej wykorzystać to co nas otacza, aby zapewnić Państwu atrakcje, z których chętnie będziecie korzystać. Na miejscu przygotowaliśmy takie zajęcia jak Aqua Fitness, Zumba Aqua, Zumba Fitenss i TBC. Wszystkie zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów. Do Państwa dyspozycji jest również w pełni wyposażona siłowania oraz sala fitness. Kulinaria O Państwa zadowolenie dbają również nasi kucharze, którzy starają się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień. Menu tematyczne i wycieczki po smakach całego świata zaskoczą nie jednego smakosza Primavera Jastrzębia Góra - Czuj się zaproszony...

Filmy

Wyposażenie pokoi

Wypoczniecie Państwo w jednym z ponad 200 pokoi o zróżnicowanym standardzie. Nasz obiekt to dwa budynki, w którym występują pokoje typu standard oraz standard plus. W swojej ofercie mamy pokoje jedno, dwu i trzy osobowe, jak i pokoje rodzinne, pokoje typu studio i apartamenty, a także pokoje dwuosobowe łączone. Łącznie do Państwa dyspozycji mamy 466 miejsc noclegowych.

Cennik

Cennik na stronie obiektu.

Lokalizacja

PRIMAVERA SPA

ul. Rozewska 40/42, Jastrzębia Góra

58 774 45 51

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra znajduje się na wysokim urwisku, ma dzisiejszą zabudowę, dlatego że to miejscowość o niezbyt długiej historii. W centrum, w otoczeniu ulicy Królewskiej, zachowały się dwie wille pochodzące z lat 20 minionego stulecia - willa Pawłowicza oraz Kaszuba. Na piękną, piaszczystą plażę (oczyszczona z kamieni, które zostały zagospodarowane do umocnienia klifowego brzegu) wiedzie ulica Bałtycka, kończąca się stromymi schodami. Jest także łagodniejsze dojście na plażę wiodące od Drogi Rybackiej.

Atrakcje w Jastrzębiej Górze

Idąc plażą w kierunku wschodnim dochodzimy do malowniczego, acz lekko ciemnego wąwozu Lisi Jar, - kiedyś długi na kilka kilometrów, dzisiaj zostało jedynie 300 metrów. Resztę pochłonął Bałtyk...

Promenada Światowida jest w ciągu lata najbardziej rozrywkową częścią Jastrzębiej Góry. Tutaj turyści mogą spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych cukierni, kramów z pamiątkami i wielu miejsc rozrywki, pojawiających się wraz z nastaniem lata, dobrze zjeść, posłuchać muzyki i zatańczyć. Przy Promenadzie znajduje się park z fontanną i miejscami do odpoczynku. U wylotu zaś, znajduje się punkt widokowy oraz zejście na plażę.

Z atrakcji turystycznych musimy odwiedzić również pobliski Przylądek Rozewie na wschód od Jastrzębiej Góry - na którym znajduje się najstarsza latarnia na polskim wybrzeżu - Latarnia Morska Rozewie i Muzeum Latarnictwa Polskiego, posiadające w swych zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności do dzisiejszych czasów.

Następną atrakcją jest Dom Whisky (ul. Droga Rybacka 60). To tu poznamy historię tego bursztynowego trunku - pełnoletni mogą spróbować rozmaitych gatunków whisky.

Warto też odwiedzić kościół p.w. Świętego Ignacego Loyoli. Charakteryzuje się dwiema kondygnacjami. Odbywają się tutaj także liczne koncerty, w tym organowe.

Aktywni letnicy mogą skorzystać z wytyczonych ponad 32 kilometrów tras nornic walking w sąsiedztwie Jastrzębiej Góry - cechuje je różny stopień trudności.

Jastrzębia Góra jest w dzisiejszych czasach jednym z najchętniej odwiedzanych przez wczasowiczów miejsc na naszym wybrzeżu. Na dodatek z Jastrzębiej Góry w łatwy sposób możemy dostać się do innych urokliwych miejscowości: Białogóry, Karwi, Władysławowa. Decydując się na wczasy w Jastrzębiej Górze mamy do dyspozycji różnorodną bazę noclegową.© Portal Jastrzebiagora.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych