Dom Whisky - atrakcja dla dorosłych

Informacje

  • 84-104 Jastrzębia Góra, ul. Droga Rybacka 60
  • 691 380 000

Plan architektoniczny Domu Whisky, obejmujący zarówno formę elewacji, jak i projekt wnętrza, został stworzony nie tylko w oparciu o materiały najwyższej jakości, ale także klasyczne metody stosowane podczas budowania tradycyjnych destylarni whisky. W tym celu nawet całość obiektu zwieńczono - rozpoznawalną przez wszystkich miłośników szkockiej wody życia – cynową pagodą.


Marcin Chojnacki i Szymon Guz są pierwszymi Ambasadorami Domu Whisky i członkami The Scotch Malt Whisky Society. Bursztynowy trunek od początku ich przygody z barmaństwem najbardziej ich fascynował. Inspiracją była dla nich książka Jarosława Urbana "Whisky Vademecum", która zaraziła ich miłością do whisky. Ambasadorzy pogłębiali swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach prowadzonych przez ambasadorów marek whisky z różnych stron świata oraz poprzez podróże po destylarniach. Dzięki swoim podróżom odwiedzili kilkadziesiąt destylarni w Szkocji, Irlandii, Szwecji itd... gdzie nabywali wiedzę szkoląc się u takich autorytetów jak Charles MacLean, Barry Crockett, Ian Williams, Andrew Symington, Jarosław Urban, Gregor Cattanach, Jim Murray oraz wielu innych mistrzów destylacji, właścicieli i managerów gorzelni.

Dzisiaj, Marcin i Szymon zajmują się przekazywaniem swojej wiedzy gościom odwiedzającym Dom Whisky w Jastrzębiej Górze oraz edukują wszystkich miłośników bursztynowego trunku podczas licznych szkoleń, prezentacji i degustacji odbywających się nie tylko w Domu Whisky, ale również na terenie całego kraju.


Mapa

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 4 404 986, Dziś: 99, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem