widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Jastrzębia Góra DOMKI nad morzem (54)

Znajdź komfortowe domki w Jastrzębiej Górze - Idealne noclegi w domkach nad morzem. Rozkoszuj się bliskością plaży, atrakcjami. Wypocznij nad morzem w Jastrzębiej Górze.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Jastrzębia Góra domki nad morzem.

Jastrzębia Góra domki nad morzem.

Tanie domki w Jastrzębiej Górze to bardzo popularna forma zakwaterowania na urlop nad morzem. Dobrą stroną domków letniskowych jest intymność -  w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą. Co więcej, domki oferują przeważnie taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę. Tanie domki w Jastrzębiej Górze - czy to możliwe? Tak - ceny wynajęcia domków są różne - zleżą od terminu, wielkości domku, położenia - jak daleko od plaży. Jeśli wybieramy się na urlop większą grupą znajomych lub z inną, zaprzyjaźnioną rodziną warto wybrać większy domek - wówczas cena w przeliczeniu na osobę powinna być niższa niż przy dwóch mniejszych domkach. 

W Jastrzębiej Górze przeważają domki drewniane, głównie 4-6 osobowe. Większość z nich jest samodzielna, tzn. nie stoi w układzie segmentowym stykając się ścianą z sąsiednim domkiem. Zabudowy segmentowej jest w Jastrzębiej Górze niewiele i można liczyć na większy komfort w czasie wymarzonych wakacji nad morzem.

Najtańsze noclegi w domku w Jastrzębiej Górze w sezonie wysokim zaczynają się już od 350 zł za dobę (do 5 osób) do 500 zł za dobę (za większy domek). Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Noclegi bliżej plaży są droższe, a cena jest zmienna i zależy od wybranego przez nas sezonu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0