Domki LEŚNA POLANA

Murowane domki z tarasem wśród zieleni, tylko 150 m od morza!

Uzdrowiskowa 2, Jastrzębia Góra

Kompleks nowoczesnych domków letniskowych Leśna Polana położony jest nieopodal centrum miasta, około 150 metrów od plaży.

Również nieopodal znajduje się centrum, spacer na główny deptak nie zajmuje dłużej niż 5 - 7 minut.

Malownicza, zielona okolica zapewnia spokój i ucieczkę od codzienności, a pobliskie atrakcje gwarantują liczne rozrywki zarówno dla małych jak i dużych. 

W naszej ofercie posiadamy komfortowe, nowocześnie urządzone domki letniskowe składające się z:

  • salon z rozkładaną sofą, telewizorem oraz stołem i kompletem krzeseł. 
  • aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty takie jak lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka oraz płyta kuchenna. Aneks wyposażyliśmy również w garnki, a także zestaw naczyń i sztućców
  • łazienki: kabina prysznicowa, umywalka oraz toaleta.
  • dwóch sypialni z wygodnymi łóżkami (w tym jedna przejściowa): 1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana kanapa

W każdym domku znajduje się również balkon oraz taras z kompletem mebli wypoczynkowych.

Każdy domek przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób.

Bar pod sosnami
Wszystkich Gości zapraszamy do naszego Baru pod sosnami znajdującego się na terenie naszego obiektu. 

Znajdą tu Państwo typowe przysmaki mięsne, z kurczaka, zapiekanki, frytki, desery, gofry i lody na ochłodę.

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 150 m

Udogodnienia

garden

Ogród do dyspozycji gości

parking

Parking

towels

Ręczniki

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

balcony

Balkon

taras

Taras

wifi

Wi-Fi

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

beach_equipment

Sprzęt plażowy

iron

Żelazko

tv

Telewizor

bicycle_rental

Wypożyczalnia rowerów

grill

Grill

boiling_pot

Czajnik elektryczny

card

Płatność kartą

Zobacz więcej

Regulamin

Płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Rezerwując na naszej stronie macie Państwo pewność, że będzie czekało na Was miejsce. Gwarantujemy również najniższą cenę.

Informacje o numerze konta i sposobach płatności właściwych dla Twojej rezerwacji, uzyskasz składając rezerwację online.

W obiekcie pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł przy zameldowaniu, zwrotna przy wymeldowaniu.

Regulamin niniejszy określa przedmiot świadczenia usług, zasady przebywania na terenie obiektu, a także zasady odpowiedzialności za nieprzestrzeganie tychże zasad oraz za wyrządzone szkody.

Regulamin stanowi integralną część umowy, do zawarcia której dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji i/albo dokonanie płatności za pobyt w obiekcie. Dokonując rezerwacji Gość potwierdza, iż zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje warunki w nim zawarte.

Wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu obowiązane są przestrzegać postanowień niniejszego Regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych.

Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez Gości zawartych w Regulaminie zasad oraz zarządzeń.

1. Gość zobowiązany jest dokonać meldunku niezwłocznie po przybyciu do obiektu.
W celu potwierdzenia tożsamości Gość ma obowiązek okazać dokument z fotografią.
2. Obiekt nie udziela osobom postronnym jakichkolwiek informacji w zakresie danych osobowych Gości zameldowanych w obiekcie.
3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Gościa terminem.
4. Doba pobytu w obiekcie rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
5. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, zamykany jedynie w godzinach ciszy nocnej. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
6. Do każdego domku przydzielone jest jedno miejsce postojowe.
7. Gość może korzystać z domku letniskowego wyłącznie w celach mieszkaniowych i nie może przekazywać go osobie trzeciej nawet jeśli nie upłynął okres pobytu, za który Gość zapłacił.
8. Osoby niezameldowane, przebywające gościnnie, obowiązane są opuścić obiekt do godziny 22.00. W przypadku złamania powyższej zasady Gość, w domku którego przebywają takie osoby, obciążony zostanie opłatą w wysokości 150,00 zł za każdą dodatkową osobę.
9. Na terenie obiektu obowiązują ogólne zasady porządku i spokoju publicznego. Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do 6.00. Zakłócanie przez Gościa lub przez osobę go odwiedzającą porządku i spokoju publicznego oraz nieprzestrzeganie ciszy nocnej uprawnia usługodawcę do rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym.
10. Palenie wyrobów tytoniowych w domkach jest surowo zabronione. W przypadku złamania powyższego zakazu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą, Gość zostanie obciążony karą w wysokości 500,00 zł.
11. Zabronione jest wprowadzanie i przetrzymywanie na terenie obiektu jakichkolwiek zwierząt. W przypadku złamania powyższego zakazu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą, Gość zostanie obciążony karą w wysokości 500,00 zł.
12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powstałe z jego winy lub z winy osób go odwiedzających uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów/urządzeń znajdujących się na terenie obiektu. Z tego tytułu Gość zostanie obciążony kwotą wynikającą z Cennika wyposażenia lub odpowiadającą kosztom jakie usługodawca musi ponieść, aby doprowadzić uszkodzone lub zniszczone przedmioty/urządzenia do stanu pierwotnego. Usługodawca ma prawo obciążyć kartę kredytową Gościa po jego wyjeździe za wyrządzone szkody.
13. Usługodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub zniszczenie rzeczy wniesionych na teren obiektu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą. Usługodawca nie ponosi również odpowiedzialności za utratę pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub innych przedmiotów, również posiadających wartość naukową lub artystyczną.
14. W przypadku odwołania przez Gościa rezerwacji lub skrócenia pobytu uiszczony zadatek ani opłata nie podlegają zwrotowi.
15. W obiekcie zabronione jest zakłócanie spokoju poprzez np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody właściciela obiektu, jak również wszelkie inne zachowania zakłócające spokojny pobyt pozostałych Gości, a także zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite.
16. Osoby naruszające zasady niniejszego Regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
17. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt i ryzyko, na wskazany adres.
18. Obiekt świadczy usługi zgodnie za swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń i reklamacji dotyczących jakości usług, Gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wymeldowania nie będą rozpatrywane. Usługodawca nie odpowiada za niedogodności spowodowane przez przyczyny od niego niezależne, np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
19. Regulamin obiektu podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej obiektu.
20. Dokonując rezerwacji Gość niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb realizacji jego rezerwacji i pobytu w obiekcie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883).
21. W obiekcie pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł przy zameldowaniu, zwrotna przy wymeldowaniu.

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Zarezerwuj Online

266 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 4844 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0