Opis

ZAPRASZAMY 

Dom Wczasowy "JANINA" : to obiekt noclegowy, który znajduje się w Jastrzębiej Górze przy ul. Droga Rybacka 10. Odległość do plaży to około 550m.

Do  dyspozycji gości plac zabaw, stół do gry w ping ponga, piłkarzyki, miejsce do grillowania. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, toaleta, umywalka). W pokoju znajdą Państwo lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia, telewizor, parawan, koc plażowy. Dbając o komfort Państwa dzieci zapewniamy możliwość wypożyczenia łóżka turystycznego. Na każdym piętrze kuchenka mikrofalowa, rzelazko i deska do prasowania. Wszystkie pokoje w budynku głównym posiadają balkon. Główny budynek ogrzewany. Dom Wczasowy Janina jest obiektem ogrodzonym z możliwością parkowania na terenie. Organizujemy wczasy, wypoczynek weekendowy, grupy zorganizowane do 65 osób.

Dom Wczasowy Janina składa się z:

- Budynku Głównego (pokoje 2, 2 z dostawką, 3, 4- osobowe oraz pokój typu studio)

Jest to obiekt, który stanowi punkt centralny. Znajduje się tu plac zabaw i recepcja. Ulokowana została w tej części także sfera rekreacyjna ze stołem do gry w ping ponga i piłkarzykami.

- Pokoi z bezpośrednim wejściem z zewnątrz (pokoje 2, 2 z dostawką, 3 osobowe oraz pokój typu studio)

Jastrzębia Góra zachwyca Gości malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą plażą oraz kwitnącymi od wiosny do jesieni pełnymi jałowców i wrzosów, głębokimi jarami i wąwozami. Jastrzębia Góra to niezwykła miejscowość, która od lat ma swoich wielbicieli, wabionych wiatrem szumiącym o morzu.

W Domu Wczasowym Janina czekają na Państwa komfortowe noclegi. Czas spędzony w Jastrzębiej Górze pozwoli zabrać Wam ze sobą miłe wspomnienia i wytchnąć od pędu życia i codziennych obowiązków.

 

Cennik

Cena od 50 zł do 75 zł za nocleg/ osobę w zależności od pokoju, terminu oraz ilości osób.

Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami 10 zł/ doba.

Wypożyczenie łóżeczka dziecięce wraz z pościelą 15 zł/ dobę. 

Wypożyczenie leżaka- GRATIS

Wypożyczenie roweru- GRATIS

Opłata klimatyczna (miejscowa) nie jest wliczona w cenę płatna jest dodatkowo: 2,70 zł/os/dzień.

Płatność za cały pobyt pierwszego dnia przybycia, gotówką.

Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Wyślij zapytanie

Dom Wczasowy JANINA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego JADŁODAJNIA JANINA CESZKE, ul. Droga Rybacka 10, 84-104, Jastrzębia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.dwjanin...
4211 wyświetleń w 2023r.
Dom Wczasowy JANINA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastrzebiagora.pl

+48 887 473 535 +48 586 749 617
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00