Opis

Hotel EUROPA to prywatny obiekt o europejskim standardzie turystycznym.

Oferuje: 12 pokoi dwuosobowych, 1 apartament (dwa pokoje z przedpokojem).

Każdy pokój posiada własny węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic), TV, radio.

W hotelu znajduje się hotelowy klub RELAX z mini barem, TV-sat, video, poolo z bilardem oraz sauną.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00

Rezerwacja e-mail lub telefoniczna - PYTAJ o GRATISY!

Wyposażenie

Położony 20 minut pieszo od Latarnia Morska Rozewie, ten 2-gwiazdkowy Hotel Europa Jastrzębia Góra jest położony niedaleko Kosciol pw. Swietego Ignacego Loyoli. Do dyspozycji jest również parking prywatny na miejscu.

Goście docenią również bliskość Obelisk Gwiazda Północy, który znajduje się 950 m stąd. Centrum miasta jest w 1 km od hotelu. Zejście na plaże nr 23 jest położony niedaleko od nieruchomości.

Hotel Europa zapewnia w swoich pokojach dostęp do telewizora płaskoekranowego z podłączeniem do kanałów satelitarnych, biurka i patio.

Pokoje wyposażone są w puchowe poduszki, poduszki z pierza i pościel, a niektóre pokoje oferują czajnik elektryczny, lodówkę 

Cennik

Rezerwacja e-mail lub telefoniczna - PYTAJ o GRATISY!

Wyślij zapytanie

Hotel EUROPA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Janusz Halicki HOTEL EUROPA, ul. Topolowa 9 , 84-104, Jastrzębia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.hoteleuropaj...
357 wyświetleń w 2023r.
Hotel EUROPA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastrzebiagora.pl

+48 586 749 552 +48 601 056 194
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00