Opis

Oferujemy Państwu wypoczynek w pensjonacie Nowa Kotwica położonym wśród drzew, jałowców i żarnowców z niecodziennym widokiem na pobliskie łąki, las i morze. Jednocześnie od centrum Jastrzębiej Góry dzieli nas zaledwie 300m, tam Promenadą Światowida schodzimy na plażę. Do Państwa dyspozycji oddajemy obszerny ogród z placem zabaw dla dzieci i miejscami do grillowania oraz kuchnię z jadalnią. Gwarantujemy, że każdy gość zaparkuje samochód na posesji.

Wyposażenie

Dysonujemy pokojami 2-osobowymi, 3-osobowymi i czteroosobowym, z łazienkami i telewizorami, niektóre z balkonami. Największe pokoje wyposażyliśmy w lodówki oraz lodówka znajduje się na korytarzu. Przygotowaliśmy również dla Państwa ogólnodostępną kuchnię z jadalnią. Polecamy również przestronny komfortowo wyposażony apartament na parterze o pow. 45m2 dla 4 lub 5 osób. Apartament składa się z części dziennej, sypialni, kuchni i łazienki.

Cennik

cena zł za
pokoje i apartament za dobę
sezon wysoki letni
od 23 czerwca do 28 sierpnia
poza sezonem
wysokim letnim
pokój 2 os.
pokój 2 os. z balkonem
pokój 3 os. z balkonem
pokój 4 os. z balkonem
130
150
190
230
105
120
150
180
apartament:
dla 1-2 osób
dla 3 osób
dla 4 osób

230
270
305

170
190
230

Nie ma możliwości dostawek.

W dniu przyjazdu pobieramy resztę należności za cały pobyt.

Nie obsługujemy kart płatniczych ani kredytowych. Płatność przelewem lub gotówką.

W apartamencie jedno dziecko do lat 2 gratis, gdy śpi w łóżku z rodzicami.

Od  gości apartamentu w dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 200zł oraz płatność za cały pobyt.

Przy pobycie dłuższym niż tydzień zapewniamy sprzątanie apartamentu.

Za każdy dzień pobytu pobieramy opłatę klimatyczną zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Władysławowa. Opłata w całości przekazywana jest do Urzędu.

Doba pobytu zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy; w pokojach o godz.10.00, w apartamencie o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku na konto bankowe

Wyślij zapytanie

Nowa Kotwica

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego NOWA KOTWICA Pokoje Gościnne Bolesław Mucha, ul. Radosna 20A, 84-104, Jastrzębia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.nowakotwica.co...
170 wyświetleń w 2023r.
Nowa Kotwica

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastrzebiagora.pl

+48 505 099 947
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00