Opis

Zapraszamy na wypoczynek nad polskie morze do Jastrzębiej Góry, nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy miejscowości, oddalony od morza ok 500m a od centrum ok 700m. 

Wyposażenie

W ofercie mamy pokoje 2,3,4,5-osobowe z łazienkami i tv, murowane domki/pokoje z osobnym wejściem oraz pokoje typu studio z oddzielna sypialnia z dużym łożem i aneksem kuchennym, wszystkie pokoje maja dostęp na aneksu wyposażonego w lodówki, czajnik bezprzewodowy, płytę grzewczą, naczynia, itd. Większość pokoi z balkonami.

Cennik

Ceny zaczynają się od 50zł, w zależności od ilości osób, długości pobytu ,wybranego pokoju. 

Wyślij zapytanie

Willa KOSMYK

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Jarosław Roeske, Topolowa, 84-104, Jastrzębia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.49 wyświetleń od 29.07.2023
Willa KOSMYK

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastrzebiagora.pl

+48 732 239 925
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00