Opis

Pokoje "Jarząbek" znajdują się w spokojnej części Jastrzębiej Góry. Dzięki położeniu w dogodnej lokalizacji nasi goście mogą cieszyć się miłym wypoczynkiem jednocześnie nie rezygnując z możliwość łatwego transportu do ważnych punktów miejscowości.

Odległość naszego obiektu od najbliższego zejścia na plażę (zejście nr 23) jak również do centrum miejscowości to około 600 metrów.

Obiekt jest czynny wyłącznie w miesiącach LIPIEC i SIERPIEŃ.

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe z pełnym wyposażeniem i dostępem do internetu.
 

W każdym pokoju znajdują się:

  • Telewizor,
  • Lodówka,
  • Parawan i koc na plażę,
  • Czajnik elektryczny

 

Dostępne na terenie obiektu:

  • Kuchnia ogólnodostępna, w pełni wyposażona , do wyłącznego użytku naszych gości. (dwie kuchnie gazowe, mikrofalówka, naczynia i sztućce które można pobrać do pokoi),
  • Internet bezprzewodowy Wi-Fi,
  • Deska do prasowania, żelazko
  • Piaskownica
  • Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe (niestrzeżone) na położonej obok, ogrodzonej posesji dla wszystkich naszych klientów

 

Cennik

Cena uzależniona jest od terminu i długości pobytu.

Minimalna długość pobytu to 4 noclegi. Maksymalna 14 noclegów.

Doba rozpoczyna się o godzinie 13:00 pierwszego dnia pobytu a kończy o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu

Do cen doliczana jest opłata miejscowa ustalana przez Urząd Gminy (w 2023 roku jest to 2,70 zł od każdej osoby za każdy dzień pobytu)

Zapłata za cały pobyt jest wymagana z góry w chwili wydania kluczy do pokoju - prosimy o posiadanie w chwili przyjazdu wystarczającej ilości gotówki na opłacenie całości pobytu (brak możliwości płacenia kartą)

Wyślij zapytanie

Wynajem Pokoi Jarząbek

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego "JARZĄBEK" WYNAJEM POKOI Zbigniew Jarmulewski, ul. Droga Rybacka, 84-104, Jastrzębia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.Wynajem Pokoi Jarząbek

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastrzebiagora.pl

+48 586 749 615
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00